Madencilik

Agrega imalatı konusunda “Ayhanlar Madencilik Müh. Oto. Nak. İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.” çatısı altında bir araya gelen personel kadrosu olarak ürünlerimizi müşterilerimizin hizmetine sunmaktan gurur duymaktayız.

Bu çalışmalarımıza yılların bize vermiş olduğu tecrübesi ile üretim ve hizmet kapasitemizi üst düzeyde tutarak en iyi şekilde değerlendireceğimiz inancına sahibiz.

Taş ürünleri enstitüsü, gelişen dünya platformunda insanların yapı ve çevre düzenlemeleri için en önemli unsurdur. Zamanla kullanılan yapı elemanlarının yeri her geçen gün değişmektedir. Gelişen yeni teknoloji farklı yapı kimyasalları ortaya koysa bile; taş ürünleri- Agrega inşaat, altyapı, kanalizasyon, cam, asfalt yapımı, çevre düzenleme, park, bahçe düzenlemeleri, beton yapımı ve bir çoğunu daha sayabileceğimiz inşa, yapı malzemeleri arasında vazgeçilemeyecek elemanlardır. Bu yüzdendir ki insan ihtiyacına vermiş olduğumuz bu hizmetten ötürü Ayhanlar Madencilik olarak mutlu ve sevinçliyiz.

Ayhanlar Madencilik olarak çalışan kaliteli personeli, makine parkı ve vermiş olduğu hizmetten dolayı bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder; Size kaliteyi, güveni, gerçek iş anlayışını ve her şeyden önemlisi sorunsuz bir hizmeti sunabilmek için elimizdeki tüm imkânları kullanıyoruz ve kullanmaya devam edeceğiz.

Pirireis Mah. GMK Bulv. 235/A Yenişehir/MERSİN

T. +90 324 235 27 42 F. +90 324 235 35 50

info@ayhanlarmadencilik.com